Lijst

Title Start Date Start Time Location
Être en Soi, l'espace de dialogue - Awoulath Alougbin Zaterdag 27 April 2019 16:00 KVS
Fatoumata Diawara (Mali) Zondag 28 April 2019 Nederland
IFFR Music Highlights 2019: My Friend Fela (2019) Zondag 28 April 2019 17:00 Melkweg
AfrikaBurn Festival 2019 Maandag 29 April 2019 Tankwa Town
ASCL Seminar: South African Elections Approach: Has the Liberation Dream been Realised? Woensdag 01 Mei 2019 15:00 ASC, Pieter de la Court building
concerten: Myles Sanko (UK/Ghana) Donderdag 02 Mei 2019 België
PhD defence: Consumption Smoothing: Institutions, Incentives and Economic Outcomes Evidence from Framed Field Experiments and Panel Data Donderdag 02 Mei 2019 11:00 Auditorium Wageningen
PhD: Genome-wide analysis of goat genetic diversity and production systems in Uganda Vrijdag 03 Mei 2019 12:30 Auditorium Wageningen
Talk & opening / book launch: Ubuntu, I Am because We Are Vrijdag 03 Mei 2019 16:00 Melkweg
Mama Africa Vrijdag 03 Mei 2019 23:00 Paard van Troje
Ubuntu, I am because we are - Melkweg Expo & Unseen present Rebecca Fertinel Zaterdag 04 Mei 2019 Melkweg
BOSS x Afrolosjes Zaterdag 04 Mei 2019 23:00 Paradiso
BLACK (The sorrows of Belgium 1: Congo) - NTGent / Luk Perceval Woensdag 08 Mei 2019 Theater Rotterdam (v/h Rotterdamse Schouwburg)
PhD: Quantifying evolution in wild populations Woensdag 08 Mei 2019 16:00 Auditorium Wageningen
PhD: Drying of yam with solar adsorption system Donderdag 09 Mei 2019 11:00 Auditorium Wageningen
ASCL Seminar: 25 years after the Rwandan Genocide Donderdag 09 Mei 2019 15:00 Wijnhaven Building
Weerkeren: art in conflicted countries - debat Donderdag 09 Mei 2019 20:00 De Balie
Nora Chipaumire (Zimbabwe) - 100% POP Vrijdag 10 Mei 2019 Charleroi danse / La Raffinerie
Bimhuis & Amsterdam Roots presenteren: Toko Telo (Madagaskar) Vrijdag 10 Mei 2019 20:30 Bimhuis
Gifts from Babylon - korte film over gedeporteerde Gambiaanse terugkeermigrant. Zaterdag 11 Mei 2019 Nederland
Zap Mama (i.h.k.v. Afrika FilmFestival) Zaterdag 11 Mei 2019 20:00 Het Depot
concert: Toko Telo (Madagaskar) Zaterdag 11 Mei 2019 21:00 De X
Spring Performing Arts Festival : Transfrontalier - Zora Snake (Kameroen) Donderdag 16 Mei 2019 Utrecht
ASCL Seminar Series: Presence and social obligation: An essay on the share Donderdag 16 Mei 2019 15:30 ASC, Pieter de la Court building
The Mirror in the Ground: archaeology, photography and the making of an African disciplinary archive Donderdag 16 Mei 2019 16:00 Van Steenis
Discussie: Born Frees - Hoop versus valse hoop Donderdag 16 Mei 2019 19:30 Zuid-Afrikahuis
Dur-Dur Band (Somalië) Donderdag 16 Mei 2019 20:30 Tolhuistuin
Book launch 'Afrikaanse letterkunde. Tradities, genres, auteurs en ontwikkelingen' Vrijdag 17 Mei 2019 15:00 ASC
concert: Toko Telo (Madagaskar) Vrijdag 17 Mei 2019 21:00 Grounds podium + café
Welkom Today - Ad van Denderen, Lebohang Tlali en vele anderen Zaterdag 18 Mei 2019 Stedelijk Museum Amsterdam
Sunday Seminar - Welkom Today Zondag 19 Mei 2019 15:00 Stedelijk Museum Amsterdam
Life and Work of a LGBTI Activist and Human Rights Defender in Kenya Dinsdag 21 Mei 2019 19:30 Karl Dittrich Hall
Serie: Die Storie van Afrikaans deel II Dinsdag 21 Mei 2019 19:30 Zuid-Afrikahuis
Amersfoort Jazz met musici uit Zuid-Afrika, Soedan en Sierra Leone Donderdag 23 Mei 2019 Nederland
Rafiki Donderdag 23 Mei 2019 20:00 Nederland
Sniester Festival met Orlando Julius & The Heliocentrics (Nigeria) Vrijdag 24 Mei 2019 Den Haag
Africadelic 2019: Celebrating International Africa Day Vrijdag 24 Mei 2019 18:00 Tolhuistuin
Film: Kanarie Vrijdag 24 Mei 2019 19:30 Zuid-Afrikahuis
concert: Orlando Julius + The Heliocentrics (Nigeria) Vrijdag 24 Mei 2019 21:00 Grounds podium + café
Congo van Faustin Linyekula Vrijdag 24 Mei 2019 21:00 KVS
Lente Kabinet Festival met o.a. Live: Orlando Julius & The Heliocentrics (Nigeria) & Seun Kuti Zaterdag 25 Mei 2019 Het Twiske
PhD defence: Risk and crop production intensification options for semi-arid southern Zimbabwe Maandag 27 Mei 2019 16:00 Auditorium Wageningen
Decolonizing the Africa Museum in Tervuren. Turns of the decolonizing debate Maandag 27 Mei 2019 20:00 Universiteit van Amsterdam Spui25
PhD defence: Food security in a changing world. Disentangling the diversity of rural livelihood strategies across Uganda Dinsdag 28 Mei 2019 16:00 Auditorium Wageningen
Rafiki + nagesprek met Trony Ingati Dinsdag 28 Mei 2019 18:45 Nederland
Leeskring As in die mond Dinsdag 28 Mei 2019 19:30 Zuid-Afrikahuis
Opening Holland Festival 2019: The Head & The Load (Muziektheater over een vergeten koloniale geschiedenis) Woensdag 29 Mei 2019 Theater Amsterdam
Africa Now Festival - Hedendaags Afrika Donderdag 30 Mei 2019 11:00 Afrikamuseum
BCUC (Zuid-Afrika) op Best Kept Secret Festival 2019 Vrijdag 31 Mei 2019 Beekse Bergen
'Johannesburg: City of a 1000 Faces' - uitverkocht Vrijdag 31 Mei 2019 15:00 Zuid-Afrikahuis
Easy Care Holiday Hair - with Dominique Zinkpe (Benin) Zaterdag 01 Juni 2019 Gerhard Hofland - Gallery
Parlement debout (Faustin Linyekula) - Theatrale parade door Amsterdam-Zuidoost Zaterdag 01 Juni 2019 15:00 Amsterdam
Openingsavond Black History Month Amsterdam - Met o.a. Untold, Black Harmony, Eternity Zaterdag 01 Juni 2019 20:00 Bijlmerparktheater
William Kentridge – Ten Drawings for Projection: Tentoonstelling rond belangrijke korte films van Kentridge Zondag 02 Juni 2019 15:00 EYE Film Instituut Nederland
William Kentridge en Faustin Linyekula Zondag 02 Juni 2019 15:30 Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg)
concert: Irma (Kameroen) Maandag 03 Juni 2019 19:30 Paradiso
Piki Piki - Politieke danssolo van Congolees multitalent Djino Alolo Sabin, Studios Kabako Maandag 03 Juni 2019 19:30 Frascati in de Nes
Négritude - The Welcome Table Maandag 03 Juni 2019 21:00 Frascati in de Nes
Promotie : Aid, Donor Coordination and Country Ownership : Empirical Evidence from Ethiopia Dinsdag 04 Juni 2019 14:30 Academiezaal Aula
Promotie : The Majang Language Dinsdag 04 Juni 2019 16:15 Academiegebouw Universiteit Leiden
Sur les traces de Dinozord - Faustin Linyekula, Studios Kabako (‘Adembenemende, politieke kunst’ – Los Angeles Times) Dinsdag 04 Juni 2019 20:30 Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg)
Cinemangé: Thank You For The Rain (2018) Woensdag 05 Juni 2019 19:00 Melkweg
The Mandingo Ambassadors - Music from Guinea Woensdag 05 Juni 2019 22:00 Barbes New York
concert: Sinkane (Soedan/VS) Donderdag 06 Juni 2019 20:30 Bitterzoet
Defence of the Less Good Idea / Blind Mass Orchestra / Requiem Request Vrijdag 07 Juni 2019 Frascati in de Nes
Hoe klinkt een autoportier als het bespeeld wordt met een strijkstok?: Vehicle - Gerhard Marx, Shane Cooper Vrijdag 07 Juni 2019 Frascati in de Nes
Drift Festival met Orlando Julius & The Heliocentrics (Nigeria) Zaterdag 08 Juni 2019 De Vasim
Music Meeting met optredens van diverse Afrikaanse groepen Zaterdag 08 Juni 2019 Park Brakkenstein
'Underbelly' by Mia Chaplin (South Africa) & GOLUBOY by Desiré van den Berg (NL) Zaterdag 08 Juni 2019 No Man's Art Gallery
Philippe Dudouit - The Dynamics of Dust Zaterdag 08 Juni 2019 Noorderlicht
Not Another Diva... - Theaterconcert over de kracht van de diva: Hlengiwe Lushaba, Faustin Linyekula, Studios Kabako Zondag 09 Juni 2019 20:30 Muziekgebouw aan 't IJ
PhD defence: Climate-change effects on the Zambezi teak forests' productivity in Zambia Dinsdag 11 Juni 2019 11:00 Auditorium Wageningen
Identity: Colonialism on Stage - The Welcome Table Dinsdag 11 Juni 2019 17:00 Frascati in de Nes
Beautiful Me - Gregory Maqoma, Vuyani Dance Theatre (Politieke danssolo met lichtheid als voornaamste wapen) Dinsdag 11 Juni 2019 21:00 Frascati in de Nes
PhD defence: Exploring the scaling-up of sustainable land management in the Central highlands of Ethiopia Woensdag 12 Juni 2019 11:00 Auditorium Wageningen
PhD defence: Yield Gap Analysis in Oil Palm Production Systems in Ghana Woensdag 12 Juni 2019 13:30 Auditorium Wageningen
Zuid-Afrikaanse schrijfsters in het Nederlands en Afrikaans Woensdag 12 Juni 2019 17:00 Universiteit van Amsterdam Spui25
Protestdans met opruiende muziek: La Danse de la Rue 19 - Jeannot Kumbonyeki Woensdag 12 Juni 2019 19:30 Frascati in de Nes
Verzwegen verhalen - debat Donderdag 13 Juni 2019 20:00 De Balie
Collectif Faire-Part - The Welcome Table Vrijdag 14 Juni 2019 14:30 Westergasfabriek Het Ketelhuis
promotie: 'Essays on Evaluation of Social Protection Programmes in Ethiopia' Vrijdag 14 Juni 2019 16:00 Institute of Social Studies
Postcolonial Body - The Welcome Table Vrijdag 14 Juni 2019 17:00 Frascati in de Nes
Afrobeat concert: Aya Nakamura - Presented by França Community Vrijdag 14 Juni 2019 19:00 Melkweg
William Kentridge & Walid Raad Vrijdag 14 Juni 2019 20:00 Stedelijk Museum Amsterdam
Congo van Faustin Linyekula Vrijdag 14 Juni 2019 21:00 Frascati in de Nes
Houtfestival 2019 Zaterdag 15 Juni 2019 Stadspark de Haarlemmerhout
Kamutamba presents The Big Five - benefietdag Zaterdag 15 Juni 2019 14:30 Het Depot
Landloos Zaterdag 15 Juni 2019 17:00 Frascati in de Nes
Paper Music - Absurdistisch-poëtisch ‘ciné-concert’ van William Kentridge, Philip Miller Zondag 16 Juni 2019 20:30 Muziekgebouw aan 't IJ
PhD defence: Harvesting nutrition. Grain legumes and nutritious diets in sub-Saharan Africa Dinsdag 18 Juni 2019 16:00 Auditorium Wageningen
Promotie: Tuberculose in Zuid- en Centraal-Afrika Woensdag 19 Juni 2019 13:00 Aula Universiteit van Amsterd - Oude Lutherse kerk
Afrolijk: Supa Modo + voorfilm: Gifts from Babylon Woensdag 19 Juni 2019 19:15 LantarenVenster
Tinariwen Woensdag 19 Juni 2019 20:30 Paradiso
Promotie: HIV, immune activation and cardiovascular disease in the sub-Saharan African context Donderdag 20 Juni 2019 16:15 Academiegebouw Univ. Utrecht
Promotie: Koortsziekten bij jonge kinderen in Burkina Faso Vrijdag 21 Juni 2019 12:00 Agnietenkapel (Universiteit van Amsterdam)
Cion; Requiem of Ravel’s Bolero - Gregory Maqoma, Vuyani Dance Theatre (Aangrijpend danstheater over professionele rouwer) Vrijdag 21 Juni 2019 20:30 Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg)
Sites of Memory boottocht - Emerging Memory Zaterdag 22 Juni 2019 Amsterdam
Afropean - The Welcome Table Zaterdag 22 Juni 2019 12:00 Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg)
PhD: Safe Motherhood: severe maternal morbidity and mortality in Eastern Ethiopia Maandag 24 Juni 2019 14:30 Academiegebouw Rijksuniversiteit Groningen
PhD: Safe motherhood: maternity waiting homes in Ethiopia to improve women’s access to maternity care Maandag 24 Juni 2019 16:15 Academiegebouw Rijksuniversiteit Groningen