2 oktober – 12 oktober

Afrovibes Festival brengt voorstellingen met dans, theater en muziek van actuele Afrikaanse dans- en theatermakers. Het zijn makers die vanuit een Afrikaans perspectief artistiek vorm geven aan actuele vragen en thema’s die ook bij ons leven en daar een eigenzinnige visie op hebben. Over wie we zijn, wat we willen zijn en hoe we met elkaar zijn verbonden. Afrovibes onderscheidt zich als een festival dat makers uit Afrika en de Afrikaanse diaspora in Nederland samenbrengt.

Legacy | Erfgoed

De Afrikaanse dans- en theatermakers bij Afrovibes 2025 laten in hun voorstellingen de huidige tijdgeest zien zoals zij die ervaren. Zij stellen vragen over hun culturele erfgoed en hoe we lessen kunnen leren uit het verleden over moed, ethiek en gezamenlijke kracht. En over de spanning tussen oude Afrikaanse rituelen en moderne hebzucht. De makers geven ons ideeën over hoe we in deze tijd van oorlog en klimaatverandering kunnen geloven en vertrouwen in een duurzame en stabiele toekomst. Wat laten we na voor de generaties na ons?

Zie hier de volledige Afrovibes-afgenda.

Meer info & tickets op afrovibes.nl


SUPAFLY

Zaterdag 12 Oktober 2024, 18:00
supafly.jpg

SUPAFLY Festival is de plek voor alles wat neo-soul, R&B, hiphop en (UK) jazz ademt. Dompel jezelf onder in een gevarieerde line-up van lokale hidden gems, nationale iconen en internationale legendes.

Met o.a. Bongeziwe Mabandia (Zuid Afrika) en Bnnyhunna (Amsterdam/Ghana).

Kijk hier voor meer informatie.

Locatie Paard
Prinsegracht 12
Den Haag
2512GA
Nederland
http://www.paard.nl/