Welkom bij de Africaserver. Op deze site vind je een uitgebreid overzicht van Afrika-gerelateerde activiteiten in Nederland en Belgiƫ. Al sinds 1997 houden we deze agenda bij en tonen we een dwarsdoorsnede van kunst en cultuur, wetenschap en debat.
In 2018/2019 wordt de 100ste geboortedag van Nelson Mandela gevierd. Activiteiten in dit kader en ook hedendaagse kunst en cultuur uit post-Apartheid Zuid-Afrika lichten we uit in een apart overzicht: Mandela100.
De Africaserver heeft ook vele projecten uitgevoerd op het gebied van de nieuwe media, van interactieve lespakketten tot virtuele exposities van Afrikaanse kunstenaars in Nederland. Verder werken we samen met Afrovibes - het podiumkunstenfestival uit Zuidelijk Afrika - en ZAM - platform voor Afrikaans talent.