Lijst

Title Start Date Start Time Location
La Robe Envolée - traces of transition Zaterdag 03 September 2011 Galerie Sanaa
El Dunya Mondiaal Festival Maastricht Zondag 04 September 2011 Grasveld Stadspark
Miskien (Zuid-Afrika) op Amsterdam Fringe Festival Maandag 05 September 2011 Theater Bellevue
start djembe-lessen en Afrikaanse danslessen in Noord-Holland Maandag 05 September 2011 Nederland
Mbongeni Buthelezi - maNyauza: Silent messages to my Mother Maandag 05 September 2011 Johannesburg Art Gallery
Freetown - door Dood Paard op Nederlands Theater festival 2011 Dinsdag 06 September 2011 Theater Bellevue
Woyzeck on the Highveld - on tour Dinsdag 06 September 2011 Barbican
Open dag Afrikontact, gratis proefles djembé en djembédemonstratie Woensdag 07 September 2011 De Kade
Arab Film Festival - 11e editie Woensdag 07 September 2011 LantarenVenster
Horse - Multiple Views of a Singular Beast Donderdag 08 September 2011 Everard Read
Africa Today Seminar: The Role of the Netherlands Military in Operations in Africa Donderdag 08 September 2011 15:30 ASC, Room 3A06, Pieter de la Court Building
tournee Freetown - door Dood Paard Vrijdag 09 September 2011 Theater Kikker
Kel Assouf - warme Toearegmuziek Zaterdag 10 September 2011 Zuiderpershuis
Open dag Afrikontact, gratis proefles djembé en djembédemonstratie Zaterdag 10 September 2011 De Ark
Yaya Coulibaly - Enfance du Monde (marionetten) Zaterdag 10 September 2011 Zuiderpershuis
Moeders in Congo - Moederschap voor de lens Zaterdag 10 September 2011 Zuiderpershuis
Afrikaans Maanlicht - dansen op Afrikaanse muziek Zaterdag 10 September 2011 21:30 Sportcafé de Dreef
eenmalig concert door Gert Vlok Nel (Zuid-Afrika) - UITVERKOCHT Zondag 11 September 2011 LUX
4th Mannheim Fotofestival: The Eye is a Lonely Hunter - Images of Humankind Zondag 11 September 2011 Mannheim
Leer djembé spelen met Victor Sams - start nieuwe cursus Maandag 12 September 2011 Volkskrantgebouw
Fotoquai 2011 Dinsdag 13 September 2011 Musée du Quai Branly
Afrika op de 50 Plus Beurs Dinsdag 13 September 2011 10:00 Jaarbeurs
Egypte na Mubarak (Globaliseringslezing) Woensdag 14 September 2011 Felix Meritis
Paul Edmunds - Pitch Woensdag 14 September 2011 RH Gallery
Central Nigeria Unmasked Woensdag 14 September 2011 Smithsonian National Museum of African Art
Lessons in revolting - Ruud Gielens & Laila Soliman Donderdag 15 September 2011 Rotterdamse Schouwburg
Mayra Andrade (Kaapverdië) Donderdag 15 September 2011 Nederland
De Internationale Keuze van de Rotterdamse Schouwburg Donderdag 15 September 2011 Rotterdamse Schouwburg
Mandombe: Invention and Revelation in an African Writing System Donderdag 15 September 2011 15:30 ASC, Room 3A06, Pieter de la Court Building
4th Bayimba International Festival of the Arts Vrijdag 16 September 2011 Uganda National Cultural Centre (National Theatre)
Promotie L.J. van de Kamp Vrijdag 16 September 2011 13:45 VU Auditorium
Dizzy Mandjeku & guests Zaterdag 17 September 2011 Zuiderpershuis
Dizzy Mandjeku & Odemba Ok Allstars Zaterdag 17 September 2011 Zuiderpershuis
Swingen tijdens het Afrikaans danscafé Zaterdag 17 September 2011 Nachtcafé Emperium
The Global Contemporary: Art Worlds After 1989 Zaterdag 17 September 2011 ZKM - Center for Art and Media
Bamako - film van Abderrahmane Sissako - met inleiding door officier van justitie Zaterdag 17 September 2011 17:00 Filmhuis Den Haag
De Slavernij Junior: 6-delige serie van de NTR over de slavernij op zondagavond Zondag 18 September 2011 18:15 Film en TV
5-delige serie van de NTR over de slavernij op zondagavond Zondag 18 September 2011 20:15 Film en TV
Global Mashups presents artists from Africa & South America Zondag 18 September 2011 20:30 Smart Projects Space
Drums United - Heartbeat Tour Dinsdag 20 September 2011 Nederland
Mightysociety9 Dinsdag 20 September 2011 Nederland
Gnawa Music - Body and Soul Woensdag 21 September 2011 Tropentheater
Gender, Slavery, Policy: Hadijatou Mani in Context Woensdag 21 September 2011 15:30 ASC, Room 3A06, Pieter de la Court Building
Neco Novellas - cd-presentatie Munthu/Somebody Donderdag 22 September 2011 Sugar Factory
promotie Lotte Pelckmans: Travelling hierarchies: Moving in & out of slave status in Central Mali Donderdag 22 September 2011 12:45 Academiegebouw Universiteit Leiden
Promotie J.J. de Hoop Donderdag 22 September 2011 15:45 VU Auditorium
Fatoumata Diawara Vrijdag 23 September 2011 RASA
GEANNULEERD - Samba Touré Vrijdag 23 September 2011 RASA
The Glasshouse danst Afrikaaps Vrijdag 23 September 2011 Nederland
Van Kaya naar Musha - Volkshuisvesting en wijkopbouw in Mutare Vrijdag 23 September 2011 ABC Architectuurcentrum
Uncensored Vrijdag 23 September 2011 Koninklijk Museum voor Midden-Afrika
Resisting Slavery in Contemporary Urban Africa Vrijdag 23 September 2011 13:30 to be announced
Panafest - Panafrikaans Festival met muziek en dans Zaterdag 24 September 2011 Culturalis
Mickaël Bethe-Selassie & Ndikhumbule Ngqinambi Zondag 25 September 2011 Galerie 23
Tracey Rose: Waiting for God Zondag 25 September 2011 Bildmuseet, Umeå universitet
El Anatsui - When I Last Wrote to You about Africa Zondag 25 September 2011 Blanton Museum of Art
Hand Held: Personal Arts from Africa Zondag 25 September 2011 The Baltimore Museum of Art
Afro-Caribische grooves meet desert blues Zondag 25 September 2011 15:00 Tropentheater
concert door Gert Vlok Nel (Zuid-Afrika) Zondag 25 September 2011 20:30 Paradiso
power of spontaneity - reviewing aerosol art in the urban environment Dinsdag 27 September 2011 Amsterdam Nieuw-West
Promotie R. Woets Dinsdag 27 September 2011 13:45 VU Auditorium
Lecture by Victor Ekpuk, artist in residence Dinsdag 27 September 2011 19:00 James Madison University
Mariël le Roux: Wilhelmina, Kampkind op Java - Leeskring Zuid-Afrikahuis Dinsdag 27 September 2011 19:00 Zuid-Afrikahuis
Beatrix /Beatrice door LieSl Marx - Afrikaanstalige theaterversie van Beatrijslegende Dinsdag 27 September 2011 20:00 Théâtre du Vaudeville
Goodbye Bafana Woensdag 28 September 2011 Tropentheater
Secret Gardens - ode aan de verbeelding Woensdag 28 September 2011 Zuiderpershuis
Wrecking at Private Siding 661 - Bridget Baker Donderdag 29 September 2011 Christian Ferreira at The Wapping Project
Boris Boubacar Diop Vrijdag 30 September 2011 Libraire l' oiseaux rares
start najaarscursus Afrika verbeeld Vrijdag 30 September 2011 Haagse Hogeschool
South African band Hot Water - 2 live concerts Vrijdag 30 September 2011 Nederland
Southern Panoramas: Gregg Smith at 17th International Contemporary Art Festival SESC-Videobrasil Vrijdag 30 September 2011 SESC Belenzinho | SESC Pompeia | State Art Gallery
Ethio-Nederland ontmoetingsdag Zaterdag 01 Oktober 2011 Johanneskerk
Black history Month 2011 Zaterdag 01 Oktober 2011 UK
Africa XL Zaterdag 01 Oktober 2011 Koninklijk Museum voor Midden-Afrika
Pinky Promise - Pierre Crocquet Zaterdag 01 Oktober 2011 Johannesburg Art Gallery
Des hommes et des dieux Zondag 02 Oktober 2011 Pathé bioscoop De Munt
Meeting Points 6: Locus Agonistes – Practices and Logics of the Civic Zondag 02 Oktober 2011 Argos, Centre for Art and Media
Matinee du Monde met Izaline Calister Zondag 02 Oktober 2011 14:00 Grounds podium + café
Stars of Dar Maandag 03 Oktober 2011 Dar es Salaam
Aardklop Nasionale Kunstefees Dinsdag 04 Oktober 2011
Stef Kamil Carlens & Zita Swoon - Wait for me (tournee) Woensdag 05 Oktober 2011
Africa in the Picture Festival Donderdag 06 Oktober 2011 Westergasfabriek Het Ketelhuis
The Baxter Dance Festival Donderdag 06 Oktober 2011 Baxter Theatre
Black Butterflies Donderdag 06 Oktober 2011 Nederland
Schlafkrankheit - speelfilm Donderdag 06 Oktober 2011 Nederland
ASC Seminar: The new Turkish foreign policy towards Africa Donderdag 06 Oktober 2011 15:30 ASC, Room 5A37, Pieter de la Court building
Lezing: Anders dan Afrika Donderdag 06 Oktober 2011 17:00 Leeszaal KIT Bibliotheek
Harmen Fraanje, Mola Sylla, Ernst Reijseger Zaterdag 08 Oktober 2011 Bimhuis
Poetry Africa on Tour Zaterdag 08 Oktober 2011 Blantyre
Sweet Crazies van Addis Ababa - foto's van Jan Hoeks Zaterdag 08 Oktober 2011 Artpocalypse Collective
Fold - Maja Marx Zaterdag 08 Oktober 2011 Whatiftheworld/gallery
Afrikaans Maanlicht - dansen op Afrikaanse muziek Zaterdag 08 Oktober 2011 21:30 Sportcafé de Dreef
Des hommes et des dieux Zondag 09 Oktober 2011 Pathé bioscoop De Munt
Garbage Dreams en Grande Hotel - Architecture Film Festival Rotterdam Zondag 09 Oktober 2011 LantarenVenster
Kareyce Fotso en Aly Keita Zondag 09 Oktober 2011 Tropentheater
Matinee Dansé Dramé Zondag 09 Oktober 2011 Podium Mozaïek
The African Metropolis - Architecture Film Festival Rotterdam Zondag 09 Oktober 2011 LantarenVenster
tournee van Bombino - een revolutionair muzikant uit Niger Zondag 09 Oktober 2011 Nederland
Poetry Africa on Tour Maandag 10 Oktober 2011 Johannesburg
BimLAB 4 met Sean Bergin (Zuid-Afrika Maandag 10 Oktober 2011 21:30 Bimhuis