Donderdag 09 Oktober 2025

Afrovibes: Moving Beyond
Donderdag 09 Oktober 2025 19:00
In een samenwerking tussen artiesten uit Afrika en Nederland, zoeken de makers niet naar verschillen maar naar de best practices en overeenkomsten in elkaars werk en ontdekken samen hoe artistieke uitdagingen te overwinnen. Dit jaar gaan Chuma Sopotela uit Zuid-Afrika en Ritzah Statia uit Nederland de uitdaging aan. Zij trakteren het publiek eerst op solo-performances en daarna een gloednieuw stuk dat de twee in drie weken voor het festival gemaakt hebben rondom het thema ‘legacy’
Kijk hier voor meer informatie.
Dit is een voorstelling in het kader van het Afrovibes Festival. Kijk hier voor het volledige programma.

Afrovibes: ZO! Mute
Donderdag 09 Oktober 2025 20:15
Zo! Mute is een combivoorstelling van Zo! en Mute. Gregory Maqoma en Vincent Mantsoe, twee van de grootste Zuid-Afrikaanse choreografen, reflecteren op hoe wij denken over menselijke opoffering en de spirituele kracht van de mens
Kijk hier voor meer informatie.
Dit is een voorstelling in het kader van het Afrovibes Festival. Kijk hier voor het volledige programma.

Afrovibes: Double bill Cash Cow / Black
Donderdag 09 Oktober 2025 22:00
In Double bill Cash Cow / Black is een performance te zien die met humor en ongemak de post-koloniale verwachtingen toont en de wreedheid van consumptie en een performance over de geschiedenis van de vrijheidsbeweging.
Kijk hier voor meer informatie.
Dit is een voorstelling in het kader van het Afrovibes Festival. Kijk hier voor het volledige programma.

Mimi's Shebeen
Mimi’s Shebeen is een poëtische danstheaterproductie van KVS-gezicht en artieste Alesandra Seutin. Via dans, tekst, zang en muziek neemt ze het publiek mee naar de krochten van een gedeconstrueerde Shebeen* en op een reis vol leven, strijd, doorzettingsvermogen en vastberadenheid.